מי אני

אני גלי, יועצת תזונה מוסמכת (IIN) מביה”ס הגדול בעולם לתזונה בניו יורק. עם שובי לארץ הקמתי את “תזונה יצירתית” בית לטיפול תזונתי בהתאמה אישית עם התמחות במערכת העיכול, מערכת החיסון, מעי רגיז (ודליף) ומחלות אוטואימונית. אני מאמינה שכדי לראות תוצאות ולהתקדם באמת עליכם לקבל טיפול תזונתי ורפואי המתאים לכם באופן אישי ותפור בדיוק למידותיכם ולא עוד תפריט כללי של “כולם”.

gali-31_aכל חיי סבלתי מכאבי בטן מהסוג המשתק. הממסד הרפואי טען שיש לי בעיות ספיגה או קרוהן, או קוליטיס או צליאק או הכל גם יחד, כל הבדיקות יצאו שליליות וכך במשך חמש שנים נשלחתי שוב ושוב הביתה בטענה שהכל בראשי ועלי ליטול טיפול פסיכאטרי תרופתי. הסירוב שלי החקירה והתעקשות פנימית הובילו להבנה שסבלתי מבעיות במערכת האנדוקרינית שהשפיעו על מערכת העיכול ומצבי הרוח שלי בעזרת שינוי תזונה וסגנון החיים כל התסמינים החלו להעלם היה לי יותר כוח ואנרגיה לעשות את מה שאני באמת אוהבת!

בנוסף לעבודה עם לקוחות פרטיים אני מרצה בפני גופים וארגונים גדולים (צה”ל, משרד הבטחון, wix, המכללה למנהל, רדיו 102fm) כותבת לדה מרקר ופורטל התזונה הגדול בישראל Eat well, מלווה קבוצות במגוון רחב של סדנאות ומדריכה את הצוות ברשת ניצת הדובדבן.

אם אתם קוראים השורות האלו, סביר שגם אתם מאמינים בכוח המדהים של תזונה. גם אתם מוכנים ורוצי לנהל את בריאותכם ולהרגיש אנרגטים וחיוניים יותר כדי שיהיה לכם כוח לעשות את מה שאתם באמת אוהבים!  ההשקעה הראשונית שלכם מצריכה רק שיחה אחת מבטיחה ללות להדריך ולהכווין אתכם משם.

אל תבזבזו זמן יקר, מלאו את השאלון וצרו איתי קשר!
גלי // info@galiroloff.com // 0505-401355

תגובה אחת “מי אני

סגור לתגובות.